UBEZPIECZENIE UCZNIÓW
NA ROK SZKOLNY 2020/2021
Informujemy, że w związku z utrzymującą się pandemią koronawirusa i wiążącymi się z tym obostrzeniami i utrudnieniami w kontakcie, po przedstawieniu przez Agenta Ubezpieczeniowego oferty ubezpieczenia grupowego uczniów naszej szkoły Prezydium Rady Rodziców podjęło decyzję o wyborze dotychczasowego ubezpieczyciela – firmy „InterRisk” na rok szkolny 2020/2021.
Wzięliśmy pod uwagę fakt przedstawienia nam korzystnej oferty, bez podnoszenia składki ubezpieczenia z utrzymaniem warunków ubezpieczenia takich samych, jak w ubiegłym roku szkolnym oraz brak uwag ze strony rodziców co do jakości świadczonej usługi w minionym roku szkolnym.
Dla przypomnienia, składka roczna ubezpieczenia wynosi 39 zł za osobę.
Ogólne kwoty ubezpieczenia znajdują się W umowie, dodam tylko, że kwota za pobyt w szpitalu liczony od 1 doby, wynosi 1,5% kwoty bazowej z umowy, czyli 150 zł za dobę pobytu.
Szczegóły znajdują się w umowie przekazanej do sekretariatu szkoły, lub u Agenta ubezpieczeniowego mającego siedzibę przy ul. Chełmińskiej 40, telefon do Agenta: 605 419 994 ( przy każdym kontakcie wymagany będzie numer polisy – seria EDU-A/P numer 078400).
Przypominam również, że opłacone ubezpieczenie w roku szkolnym 2019/2020 obowiązuje do 30 września bieżącego roku, a nowa polisa obowiązywać będzie od 1 października 2020 roku do 30 września 2021 roku.
Mając na uwadze bezpieczeństwo nas wszystkich zwracamy się z prośbą, aby o ile to możliwe, wpłaty na ubezpieczenie dokonywali Państwo przelewem na konto Rady Rodziców, a już w ostateczności do wychowawcy klasy, podając w opisie imię i nazwisko ubezpieczanego dziecka, klasę i dopisek „ubezpieczenie”. Składkę należy wpłacać do końca października bieżącego roku.
Konto Rady Rodziców:
Bank Millenium
09 1470 0002 2017 5851 5000 0001
Z poważaniem Prezydium Rady Rodziców.