Szkoła > Świetlica
ROK SZKOLNY 2017/2018
KARNAWAŁ 2018

Spotkanie opłatkowe dla dzieci ze świetlicy

Andrzejkowe zabawy i konkursy cieszyły się  dużą popularnością wśród dzieci  podczas  imprezy w świetlicy, która odbyła się 29 listopada.
Dzień dobry. W dniu 29.11.2017 (środa)  po lekcjach zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci zapisane do świetlicy, na wspólną zabawę andrzejkową połączoną z konkursami.Do zobaczenia!!!

Miękki,  puchaty i taki z łatką.
25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza  zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy  zasypianiu
– Pluszowy Miś.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej  atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija,
bo “czy to jutro, czy  to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!
Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy  w świetlicy
Dzień Pluszowego Misia.Nie  obyło się bez wesołych konkursów, nagród w postaci cukierków, piosenek i  przytulania.We współpracy z p.Aleksandrą Tobolską
udało nam się miło spędzić  czas :)

Już jutro tj.24.11.2017r obchodzimy w naszej szkole Dzień Pluszowego misia.Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci zapisane do świetlicy na małe co nie co.Zabierzcie ze sobą swoje ulubione pluszaki i dobry humor.Do zobaczenia.

Z okazji przypadającego 14.10.2017 Dnia Edukacji Narodowej wykonaliśmy wystrój na naszą tablicę.
Życzymy  nauczycielom  oraz pracownikom naszej szkoły wszystkiego dobrego oraz dużo wytrwałości.

Dzieci wykonały także laurki.

Od tego roku szkolnego naszą świetlicę wyposażono
w komputery.Jak widać dzieci się nie nudzą a przy tym miło spędzają wolny czas.

Dzieci brały udział w KARAOKE  czyli Śpiewać każdy może
***********************************************************************************