CZERWIEC
W dniu 5 czerwca klasa 5a oraz częściowo 5b, wzięły udział w wycieczce do Gdańska – zwiedzanie starego miasta, Zoo oraz Gdyni w miejscu experymentow. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni i zachwyceni pogodą. 😉 Co pokazują zdjęcia. Opiekunowie A. Grajkowska oraz M. Wieczorek.
W dniu 6 czerwca 2019 roku odbył się  Finał Miejski Grudziądzkich Czwartków LA – XX Edycja. Nasi podopieczni zdobyli czołowe miejsca na podium, co przedstawiają zdjęcia poniżej. Jeden z naszych uczniów pojedzie na Mistrzostwa Polski w rzucie piłeczką palantową – M. Szamszur z klasy 5 b, gratulujemy.
Opiekunowie P. Liczmanski oraz M. Wieczorek
7 czerwca odbył się XV finał konkursu szkolnego „Szukamy Gwiazdy Szkoły”. W tym roku wygrała obie nagrody Marta Tubacka. Gratulujemy !

13 czerwca klasy V b i V c były na wycieczce w Centrum Edukacji Ekologicznej w Zakurzewie. Uczniowie uczestniczyli w bardzo ciekawych zajęciach edukacyjnych. Zwiedzili również Zakład Gospodarki Odpadami. Był także czas na zabawę w ogrodzie CEE i sportową rywalizację. Atrakcją dla wszystkich był wspólny grill. Humory dopisały i pogoda również.  M.Han i A.Kuchta
W dniu 13 czerwca 2019 roku odbyło się rozdanie nagród dla liderów sportu. W naszej szkole liderem została Weronika Jabłońska z klasy 7b, serdecznie gratulujemy. Nagrodę wręczał Pan Prezydent Glamowski. Gratulujemy, opiekun M. Wieczorek

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
klas 1 - 3