STYCZEŃ
W dniu 4 stycznia w ramach lekcji wychowania fizycznego klasa V i VI dziewcząt wzięła udział w zajęciach na lodowisku miejskim. Opiekun Wieczorek M
Dnia 9 i 10 stycznia w bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Spotkanie uświetniło przedstawienie pt.: Zaproszenie do bajki, w wykonaniu starszych kolegów z klasy 6a. Uczniowie zwiedzili bibliotekę, wypożyczyli książkę a na pamiątkę otrzymali zakładkę do niej. Spotkanie z książkami to wielka przygoda!!!
Uczniowie naszej szkoły włączyli się do organizacji finału WOŚP na Hali Sportowej, na osiedlu Lotnisko. Wzięliśmy udział w Turnieju Wiedzowo - Sportowym: Uczymy się ratować i ratujemy. W kategorii klas 1-3 zajęliśmy I miejsce (opiekun p. Marzena Wieczorek), w kategorii klas 4-8 również zajęliśmy I miejsce ( opiekun p. Aleksandra Tobolska). Dziękujemy za wielką pomoc pani Alicji Jagusz, naszej pani sekretarce. Sie ma! Do zobaczenia za rok!!!