STYCZEŃ 2024
W bibliotece szkolnej miało miejsce pasowanie na czytelnika uczniów klasy 1a. Starsi koledzy odegrali scenkę przedstawiającą bohaterów bajek. Każdy uczeń otrzymał zakładkę do książki oraz książkę. Pierwszoklasiści szukali pantofelka Kopciuszka. To było miłe spotkanie dla wszystkich.
W szkole odbył się apel z okazji „104 rocznicy powrotu Grudziądza do macierzy”
Choć pogoda początkowo nie sprzyjała to w sobotę 27 stycznia powędrowaliśmy na rajdzie Bronka Malinowskiego z przeszkodami. Wspinaliśmy się na skarpę strzemięcińską jak w prawdziwych górach. W konkursie wiedzy o Bronku I m-ce zajęła Sasza Kononchuk z klasy 8b a II miejsce Łukasz Lica z klasy 8a. A czy Wy wiecie na ilu Igrzyskach Olimpijskich był nasz olimpijczyk?
Jak co roku reprezentacje klas 1-3 , oraz 4-6 wzięły udział w turnieju "Ratujemy i uczymy ratować" w ramach WOŚP, na hali sportowej na os. Lotnisko. Było rewelacyjnie. Klasy młodsze zajęły 3 miejsce a klasy starsze 2 miejsce. Gratulujemy
We wtorek,30.01. klasa 1 a odwiedziła planetarium. Dzieci z zaciekawieniem poznawały tajemnice kosmosu.