LISTOPAD
10 listopada 2022 r. o symbolicznej godzinie 11:11 już po raz piąty społeczność szkolna SP3 uczestniczyła w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu!". Wspólnie odśpiewanym „Mazurkiem Dąbrowskiego" rozpoczęliśmy świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
W rodzinnej atmosferze dzieci (ki. 0 - VIII) wykonały pieśni legionowe, przeplatane utworami poetyckimi i informacjami z „Poradnika małego patrioty".
Zapraszamy za rok!
Maria Szkudlarek, Artur Lewandowski
Dzisiaj w Centrum Kultury Teatr odbył się Konkurs Piosenek Patriotycznych „Śpiewam dla Polski” pod honorowym patronatem prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego i organizatorami: CK Teatr, Wydział Edukacji Ratusza i Urząd Miejski.
W przeglądzie wzięło udział 42 wokalistek i wokalistów w trzech kategoriach wiekowych. Naszą szkołę dzielnie reprezentowała Oliwia Bągalska z klasy 5a.
Gratulujemy
W dniu 7 listopada 2022 roku, nasza SP nr 3 brała udział w Mistrzostwach Miasta Grudziadza w Unihokeju dziewcząt. Nasze uczennice zagrały trzy mecze, które doprowadziły je do finału. W sumie zajęłyśmy V miejsce. Serdecznie gratuluję drużynie. Opiekun M. Wieczorek
Konkurs plastyczny "MÓJ ULUBIONY MIŚ"

Dziękujemy uczniom z klas I-III oraz dzieciom z Oddziałów Przedszkolnych za piękne i pomysłowe prace.
Wyniki konkursu są następujące:

Oddziały Przedszkolne 01 i 02
I miejsce: Alicja Wiśniewska - Oddział Przedszkolny 01