Bal karnawałowy 2023 klasy 1- 4
Bal Karnawałowy 2023 klasy 5 - 8
Podsumowanie pierwszego semestru w klasach 1 - 3
Podsumowanie pierwszego semestru w klasach 4 - 8
Wyjście do kina na film "Comedy queen". Film porusza bardzo ważny problem depresji. Emisję filmu poprzedził pokaz multimedialny wprowadzający młodzież w tematykę poruszaną w filmie.
Marsz milczenia.
Milczący protest przeciwko wojnie w Ukrainie w związku z pierwsza rocznica wybuchu konfliktu.
Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 3 w Grudziądzu
25 lutego odbył się pieszy Rajd Walentynkowy, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 12 i PTTK. Z naszej szkoły uczestniczyło w nim 7 uczniów. Opiekunami były panie Wioleta Nawrocka i Kamilla Szkudlarek. Dodatkowo rozstrzygnięto konkurs plastyczny: Turystyka moja miłość, którego zwycięzcą została Wiktoria Mroczkowska z klasy 8c. Gratulujemy i dziękujemy!!! Zapraszamy chętnych na następne rajdy. Rajd jest piesza, około dziesięciokilometrową wędrówką. Do zobaczenia na szlaku!!!