Rajd pieszy z okazji Światowego Dnia Turystyki

W sobotę 1 października 2022 r. uczniowie SP 3 wzięli udział w rajdzie pieszym zorganizowanym z okazji Światowego Dnia Turystki. Zarówno pogoda, jak i humory dopisywały, dlatego wędrówka przez Las Rudnicki sprawiła wszystkim wiele radości. W czasie przerwy w Parku Miejskim odbył się konkurs wiedzy, w którym Zuzanna Martini z klasy 3 zdobyła drugie miejsce.

Rajd zakończył się w miłej atmosferze, a przy pysznym poczęstunku uczestnicy rajdu mogli wymienić się wrażeniami ze spaceru.
7 października

Światowy Dzień Uśmiechu oraz Szkolny Dzień ,,Szalonych" Fryzur. Aby wywołać uśmiech na twarzach innych, uczniowie klas I - VIII  mogli wykazać się kreatywnością i zaprezentować w szkole ,,szaloną"  fryzurę. Dziecięca fantazja i pomysłowość nie zna granic.
Pasowanie na ucznia 2022
DZIEŃ NAUCZYCIELA
Konkurs różańcowy rozstrzygnięty.
Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałe prace, a rodzicom za pomoc w ich przygotowaniu. Wyniki są następujące:
I miejsce:  - Mikołaj Kalinowski klasa VII a
Lena Jagiełło klasa II b