DO FERII ŚWIATECZNYCH ;)

GRUDZIEŃ
1 grudnia 2018 roku odbył się kolejny turniej szachowy, w którym brali udział Michał Rudkiewicz, Damian Obermiller, Damian Chabros i pierwszy raz w barwach naszej szkoły Kacper Kopacz.  Gratulacje
4 grudnia 2018 rok - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez CEE w Zakurzewie pt.  „Odpadowy zawrót głowy, czyli jak ekologicznie, prosto i niedrogo upiększyć swoje otoczenie”. Pierwsze miejsce zajęła praca ) Klaudii Fischer, z klasy  VA. Praca ta została zamieszczona w kalendarzu na rok 2019.
Gratulujemy wszystkim laureatom :)
Dnia 5 grudnia 2018 roku na Rynku Głównym obył się występ zespołu wokalnego w ramach Jarmarku św. Mikołaja. Uczennice zaśpiewały piosenki okolicznościowe związane z nadchodzącymi świętami. Występowi dziewczynek przysłuchiwali się najbliżsi. Już dziś uczennice myślą o przyszłym roku i jarmarku.
Opiekun zespołu Artur Lewandowski