MAJ
Dzień 07 maja 2019 roku dla klas 2a, 2b i 3a rozpoczął się bardzo ciekawie. Czekała nas wspólna wycieczka do Gniewu. W czasie naszego najazdu na zamek w Gniewie pogoda nam dopisywała jak również humory. Lekcja historii podobała się wszystkim. Braliśmy udział w warsztatach tkackich, wybijaniu monety, strzelaniu z łuku i tworzeniu drukowanego pisma. Wielki strach ogarnął nasze niewiasty podczas pokazu multimedialnego, w którym ciszę zmącił rycerz krzyżacki opowiadając dzieje tego gotyckiego zamku. Ogień , broń, miecze, sala tortur zaciekawiła wszystkich. Nasi rycerze  i panny dokonali również udanych zakupów w sklepie z pamiątkami.  Po ciepłej strawie i zabawie na placu zabaw wróciliśmy zadowoleni do szkoły.
    Zredagowała Ewa Umerska.
Wycieczka szkolna do Szklarskiej Poręby klas 8a i 8b, były z nami dwie koleżanki z 7a ;)