Szkoła Podstawowa nr 3 w Grudziądzu

Wakacje
Przejdź do treści
MAJ
Gratulacje dla Oliwii Bagalskiej i Piotra Olszewskiego za wiedze podczas miedzyszkolnego konkursu "Nakreceni na zdrowie". Na konkursie nie oznaczano miejsc, wszyscy uczestnicy wygrali i otrzymali prezenty.
W dniu 10.05.2023 r. uczniowie klasy 3 a utrwalali zasady bezpiecznego poruszania się na ulicach w Miasteczku Ruchu Drogowego Word.  Potem wesoło spędzali czas na pobliskim placu zabaw.
10 maja w ramach #AktywniBłękitni klasa 6a odwiedziła Oczyszczalnię Ścieków w Nowej Wsi. Uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat etapów oczyszczania wody zużywanej każdego dnia w swoich domach.
11 maja odwiedził nas Pan Damian Klich - przedstawiciel Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w Bydgoszczy, który w ramach realizowanego w naszej szkole programu #AktywniBłękitni przeprowadził lekcje na temat zasobów wody na Ziemi. Uczniowie mieli okazję wzbogacić swoją wiedzę nie tylko o sposoby dbania o wodę, ale również poznali zagrożenia wynikające z niewłaściwego jej wykorzystywania.
Wyjście do kina klas 4 - 6
16 maja 2023r. obył się konkurs GAPA 2023, w którym brała udział uczennica naszej szkoły Oliwia Bągalska.
15.05. odbył się konkurs Omnibus dla uczniów klas II i III. Omnibusem klas II został Szymon Mostowski, a klas III - Katarzyna Ostrowska. Gratulacje!
W dniu 16.05.2023 r. uczniowie klasy 3a byli w Muzeum Handlu Wiślanego Flis
W dniu 16 maja 2023 roku na Stadionie Olimpii odbyły się Mistrzostwa Miasta Grudziadza w Czwórboju chłopców i dziewcząt. Nasza Sp nr 3 dziewczęta zajęła X miejsce, chłopcy VII. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Opiekunowie M. Wieczorek oraz P. Liczmanski.
W dniu 16 maja 2023 roku na Stadionie Olimpii odbyły się Mistrzostwa Miasta Grudziadza w trójboju chłopców i dziewcząt. Nasza Sp nr 3 dziewczęta zajęła X miejsce, chłopcy VII. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Opiekunowie M. Wieczorek
W dniu 18 maja 2023 roku na Stadionie Olimpii odbyły się Mistrzostwa Miasta Grudziadza w Indywidualnej Lidze LA chłopców i dziewcząt. Nasza  Sp nr 3 miala bardzo dobry skład, najlepsza z dziewcząt to Laura Kurzyńska zajęła IV miejsce w rzucie dyskiem, Michał Łabiszewski zajął I miejsce w skoku w dal oraz sztafeta chłopców  zajęła V miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Opiekunowie M. Wieczorek oraz P. Liczmanski.
Egzamin 2023
Uczniowie klasy 1 a i 1 b w dniu 17 maja utrwalali zasady bezpiecznego poruszania się po ulicach w Miasteczku Ruchu Drogowego Word.
W maju odbył się konkurs recytatorski pod nazwą " Wiersze Brzechwy każdego rozbawią" dla uczniów klas 1-2. Wszystkim uczniom biorącym udział dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom.
Niespodzianka z okazji Dnia Matki uczniów klasy 1 b
Dnia 27 maja 2023r. odbył się kolejny "Piknik Rodzinny 2023"
Z okazji Dnia Dziecka, mieliśmy przyjemność gościć strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu. Była to niezwykła okazja dla naszych uczniów, którzy mogli bliżej poznać ten heroiczy zawód oraz wziąć udział w minizawodach strażackich. Serdecznie dziękujemy druhom za poświęcony nam czas i niezapomniane wspomnienia, które z pewnością zostaną z nami na długo. #JRG1Grudziądz
Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treści i błędy w nadesłanych przez autorów tekstach.
Wróć do spisu treści