LUTY
APEL podsumowujący  wyniki zmagań dydaktycznych w pierwszym semestrze - najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy, wyróżnienia i upominki. Wszyscy uczniowie otrzymali  odblaskowe kamizelki w ramach Kampanii "Dobrze Cię widzieć". Inicjatorami akcji mającej na celu zapewnienie bezpieczeństwa pieszych na drogach są: Minister Sprawiedliwości -  Zbigniew Ziobro Minister Edukacji Narodowej - Anna Zalewska Ze wspaniałym programem edukacyjno - artystycznym wystąpili pierwszoklasiści.
Dnia 7 lutego 2019 roku odbył się bal karnawałowy organizowany przez SU.

We wtorek, 12 lutego br. odbył się APEL podsumowujący osiągnięcia uczniów w nauce i w zachowaniu w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie klas IV - VIII otrzymali dyplomy i wyróżnienia. Podsumowano również wyniki w konkursach, udział w przedsięwzięciach, przedstawiono ranking zbiórki surowców wtórnych, tj.: makulatury, puszek, nakrętek, zużytych baterii... Apel został przygotowany przez wychowawców i uczniów klas czwartych. Nadzór audiowizualny pełnił opiekun Samorządu Uczniowskiego. Wyróżnionym uczniom gratulujemy sukcesów, pozostałym - zdobytej wiedzy :)
Dnia 23 lutego 2019 r. odbył się V Turniej dla Dzieci Szkół Podstawowych gry w szachy, w którym wzięli udział Michał Rutkowski 8a, Damian Chabros 8a, Damian Obermiller 8b, Jakub Daroszewski 2b i pierwszy raz w barwach naszej szkoły Oskar Schultz 4c. Gratulacje :)
W środę 27 lutego 2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs opowiadania bajek, baśni i legend „Dawno, dawno temu …” W tym roku przedstawiciele klas młodszych: Piotr Olszewski, Kacper Szymański, Zofia Olszewska, Adam Nawrocki i Mikołaj Kalinowski pięknie opowiadali polskie baśnie i legendy.  Na reprezentanta naszej szkoły w konkursie międzyszkolnym jury wytypowało Piotrusia Olszewskiego z klasy I a. Natomiast Zosia Olszewska z klasy II a wystąpi podczas konkursu jako „gość specjalny” prezentując legendę o Królowej Jadwidze.  Wszystkim uczestnikom gratulujemy występu.
Opracowanie: A. Ćwiertnia