LUTY
Wraz z powrotem uczniów klas 1-3  do nauki stacjonarnej, do szkoły wróciły spotkania z funkcjonariuszami Straży Miejskiej. Wszystkie dzieci odbyły pogadanki na temat radzenia sobie ze złością i emocjami.  Strażnicy poruszyli również temat agresji między rówieśnikami.
Uczniowie klasy I a w roku szkolnym 2020/2021 z wielkim entuzjazmem  przystąpili do akcji czytelniczej „Czytam sobie. Pierwsza klasa! realizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Wydawnictwo Harper Collins Polska.
Program ma na celu zachęcić uczniów do nauki samodzielnego czytania, pokazać, że czas z książką może być przyjemny, ale też aktywny i twórczy. Czytanie to podstawowa umiejętność, która ma wpływ na sukcesy w szkole i poza nią, na rozumienie otaczającego świata, a także pozytywne relacje z rówieśnikami.