LUTY
APEL podsumowujący  wyniki zmagań dydaktycznych w pierwszym semestrze - najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy, wyróżnienia i upominki. Wszyscy uczniowie otrzymali  odblaskowe kamizelki w ramach Kampanii "Dobrze Cię widzieć". Inicjatorami akcji mającej na celu zapewnienie bezpieczeństwa pieszych na drogach są: Minister Sprawiedliwości -  Zbigniew Ziobro Minister Edukacji Narodowej - Anna Zalewska Ze wspaniałym programem edukacyjno - artystycznym wystąpili pierwszoklasiści.
Dnia 7 lutego 2019 roku odbył się bal karnawałowy organizowany przez SU.

We wtorek, 12 lutego br. odbył się APEL podsumowujący osiągnięcia uczniów w nauce i w zachowaniu w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie klas IV - VIII otrzymali dyplomy i wyróżnienia. Podsumowano również wyniki w konkursach, udział w przedsięwzięciach, przedstawiono ranking zbiórki surowców wtórnych, tj.: makulatury, puszek, nakrętek, zużytych baterii... Apel został przygotowany przez wychowawców i uczniów klas czwartych. Nadzór audiowizualny pełnił opiekun Samorządu Uczniowskiego. Wyróżnionym uczniom gratulujemy sukcesów, pozostałym - zdobytej wiedzy :)