LUTY
Dzisiaj,w ramach programu Akademia Bezpieczenstwa, klasy czwarte i piate byly na seansie fimowym w kinie Helios. Wysluchaly pogadanki edukacyjnej pt. Agresja i przemoc rowiesnicza, ktora przeprowadzily panie Boguslawa Lesniewicz ze Strazy Miejskiej oraz psycholog pani Paulina Marks. Uczniowie obejrzeli film pt. "Cudowny chlopak", ktory bardzo wszystkim sie podobal a takze wycisnal  troche lez. 😉
W klasie 4b rosnie nam przyszly sportowiec. 😉Uczen Kacper Tubacki, ktorego  wielka pasja jest pilka nozna, otrzymal z rak Pana Prezydenta Grudziadza zloty  medal za udzial w II Turnieju Pilki Noznej. Serdecznie gratulujemy i czekamy na  kolejne sukcesy.
Za nami I semestr, okres ciezkiej pracy i nauki. Dzisiaj nadszedl czas podsumowan konkursow i rywalizacji. Klasy czwarte wraz z wychowawcami przygotowaly apel podsumowujacy Najlepsi w nauce i zachowaniu.
7.02.2018 r. w w Filii nr 13 Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu odbyło się podsumowanie XV Miejskiego Integracyjnego Konkursu Plastycznego "Pod wiejską strzechą". Laureatkami tego konkursu zostały 2 uczennice naszej szkoły Zosia Olszewska i Julia Kozicka. Obie z klasy I a, której wychowawcą jest p. Aneta Ćwiertnia. Dziewczynki otrzymały dyplomy i mnóstwo nagród rzeczowych. Gratulujemy!
  • Z klasy 1 a:
Kacper Szymański
Jan Wiśniewski

Wyróżnionym uczniom gratulujemy!

Wszystkim życzymy wesołych i bezpiecznych ferii.
  • Z klasy 2 a:
Wiktoria Mroczkowska
Nikoletta Bethka
Amelia Grzebińska
Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas I – III odbyło się w dniu 6.02.2018 r. Podczas apelu wyróżniono następujące dzieci:
Podsumowanie samestru I klas 4 - 7
Dziennikarz i prezenter Pan Łukasz Piekarski wystąpił z projektem ,,Wyjdź z cienia". Motto przewodnie wykładu zawiera się w zdaniu Les Brown: ,,Nie pozwól, by czyjaś opinia na Twój temat stała się Twoją rzeczywistością..."
Akademia Bezpieczeństwa
Bal karnawałowy 2018
klas 1 - 3
Bal karnawałowy 2018
klasy 4 - 7
Konkurs z matematyki

W sobotnie przedpołudnie, 3 lutego br.,
z udziałem Wiktorii Hausmann (kl. VIIA) miał
miejsce kolejny etap konkursu matematycznego
organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego
Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych.
I choć Wiltoria nie uzyskała odpowiedniej liczby
punktów, która pozwoliłaby na kwalifikację do
kolejnego etapu (wojewódzkiego) należą się jej
ogromne gratulacje.